Beşiktaş Kulübünü Ziyaret Ettik

Derneğimizin ALTIN ELLER CAM SANATI projesi kapsamında Beşiktaş Spor Kulübünü ziyaret ettik.

Kulüp Başkanı Sn.Fikret Orman ,Genel Sekreter Sn.Ahmet Ürkmezgil ve Futbol Altyapı Sorumlusu Sn.Metin Albayrak‘ın sıcak karşılamaları , Dernek Başkanımız Sn.Yıldırım Yılmazoğlu ve Kulüp Başkanı Sn.Fikret Orman’ın samimi sohbeti arkadaşlarımız için oldukça heyecan ve keyif veren anlara dönüşmüştür.

Ziyaret ile birlikte Sn.Fikret Orman ile Derneğimizin atölyelerinde  kulüp için özellikli cam obje üretimi konusu da görüşülmüş ilerleyen süreçte detaylar için tekrar bir araya gelme programı çizilmiştir.

Projemizde görev alan eğitmenimiz İhsan Erenci’nin öğretileri ile farklı cam işleme teknik eğitimlerini  alan yetenekli  arkadaşlarımızın hazırladığı farklı ebatlardaki Cam Kartallar Kulübe armağan edilmiştir.Hediyelerimiz Kulübün VIP salonlarında yerlerini almıştır.

Kulüp ziyaretimizi tamamladıktan sonra futbolcuları ziyaret etmek üzere Nevzat Demir Tesislerine geçilmiş, bizi karşılayan Tesis Sorumlusu ve Antrenör Sn.Mehmet Kulaksız’ın eşsiz ev sahiplikleri ile arkadaşlarımızın memnuniyeti üst noktalara taşınmıştır. Futbolcular ile birlikte geçirilen süreçte bizlere gösterilerden ilgiden son derece memnun ayrıldığımız Kulüpte anlamlı kareler de alınmıştır.

Tüm Beşiktaş Kulübü Yönetimine ,Futbolcularına ,Teknik Ekip ve diğer tüm ekibe teşekkür eder başarılarının artarak devamını dileriz.

Doğal görseli ile bizlere kucak açan Şile’de konaklamamızı gerçekleştirdikten sonra Ankara’ya dönerek kazanılan yeni ivme  ile çalışmalarımız daha da hızlanacaktır.


 

UOFD.org.tr Gelin, Engelleri Birlikte Kaldıralım